Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Patrykozy
2:3
Kamianka
Nieciecz
8:1
ATS Kowiesy
Ceranów
3:1
MTS Sokołów
Skrzeszew
2:5
Ulkar Karolew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
6:6
Nieciecz
Kamianka
2:0
Ceranów
BG Sokołów
2:2
ATS Kowiesy
MTS Sokołów
12:7
Skrzeszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ATS Kowiesy
10:5
Ulkar Karolew
KS Patrykozy
1:4
BG Sokołów
Nieciecz
9:1
MTS Sokołów
Skrzeszew
2:2
Kamianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
3:4
Nieciecz
KS Patrykozy
6:3
Ceranów
MTS Sokołów
3:5
ATS Kowiesy
BG Sokołów
6:5
Ulkar Karolew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
3:4
KS Patrykozy
ATS Kowiesy
10:3
Kamianka
Ulkar Karolew
8:6
MTS Sokołów
Ceranów
4:1
BG Sokołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
1:6
Ulkar Karolew
Ceranów
5:0
Skrzeszew
BG Sokołów
4:3
MTS Sokołów
KS Patrykozy
0:0
Nieciecz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
4:3
BG Sokołów
ATS Kowiesy
11:1
KS Patrykozy
MTS Sokołów
3:3
Kamianka
Nieciecz
4:1
Ceranów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
4:7
Nieciecz
BG Sokołów
1:4
Kamianka
KS Patrykozy
1:1
Ulkar Karolew
Ceranów
6:0
ATS Kowiesy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
6:2
BG Sokołów
Ulkar Karolew
7:6
Ceranów
ATS Kowiesy
8:6
Skrzeszew
MTS Sokołów
9:5
KS Patrykozy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
18:6
Skrzeszew
MTS Sokołów
12:1
Ceranów
ATS Kowiesy
0:8
Nieciecz
Kamianka
7:3
KS Patrykozy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
11:1
Ulkar Karolew
Skrzeszew
4:5
MTS Sokołów
ATS Kowiesy
6:2
BG Sokołów
Ceranów
1:6
Kamianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
16:4
ATS Kowiesy
Kamianka
7:2
Skrzeszew
MTS Sokołów
1:4
Nieciecz
BG Sokołów
11:3
KS Patrykozy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
Ceranów
3:0*
KS Patrykozy
ATS Kowiesy
0:3*
MTS Sokołów
Nieciecz
2:1
Kamianka
Ulkar Karolew
4:6
BG Sokołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
Pauza
Kamianka
3:0*
ATS Kowiesy
BG Sokołów
1:4
Ceranów
MTS Sokołów
5:1
Ulkar Karolew
KS Patrykozy
3:6
Skrzeszew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ATS Kowiesy
Pauza
Ulkar Karolew
7:3
Kamianka
Skrzeszew
2:2
Ceranów
Nieciecz
14:1
KS Patrykozy
MTS Sokołów
3:5
BG Sokołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
Pauza
Kamianka
5:2
MTS Sokołów
BG Sokołów
4:4
Skrzeszew
KS Patrykozy
3:0*
ATS Kowiesy
Ceranów
1:4
Nieciecz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Sokołów
Pauza
Ulkar Karolew
7:4
KS Patrykozy
ATS Kowiesy
12:3
Ceranów
Nieciecz
8:0
Skrzeszew
Kamianka
11:2
BG Sokołów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
Pauza
Ceranów
5:0
Ulkar Karolew
Skrzeszew
3:5
ATS Kowiesy
KS Patrykozy
2:3
MTS Sokołów
BG Sokołów
0:11
Nieciecz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości