zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
2:1
Kamianka
Sabnie
6:2
NKS Białobrzegi
Ulkar Karolew
16:4
ATS Kowiesy
Sokołów I
10:4
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
3:2
Sokołów I
Kamianka
3:4
Nieciecz
ATS Kowiesy
10:5
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
3:5
Sabnie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
11:1
Ulkar Karolew
Sabnie
7:3
Sokołów I
Kamianka
3:0
ATS Kowiesy
NKS Białobrzegi
2:2
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
6:6
Nieciecz
THC Czarni Wrotnów
2:3
NKS Białobrzegi
ATS Kowiesy
10:3
Kamianka
Sokołów I
2:6
Sabnie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
8:1
ATS Kowiesy
Sabnie
3:0
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
1:6
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
3:0
Sokołów I
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
7:3
Kamianka
THC Czarni Wrotnów
2:10
Sabnie
ATS Kowiesy
0:8
Nieciecz
Sokołów I
10:6
NKS Białobrzegi
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
8:5
NKS Białobrzegi
ATS Kowiesy
4:11
Sabnie
Kamianka
10:2
Sokołów I
Nieciecz
6:0
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
3:0*
Ulkar Karolew
THC Czarni Wrotnów
5:2
Kamianka
NKS Białobrzegi
5:0
ATS Kowiesy
Sokołów I
2:6
Nieciecz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
4:1
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
2:5
Sabnie
ATS Kowiesy
0:3*
Sokołów I
Nieciecz
6:2
NKS Białobrzegi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
3:13
Nieciecz
THC Czarni Wrotnów
3:0*
ATS Kowiesy
Sokołów I
12:2
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
2:8
Kamianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
3:0*
ATS Kowiesy
THC Czarni Wrotnów
0:6
Nieciecz
NKS Białobrzegi
5:3
Ulkar Karolew
Sokołów I
2:3
Kamianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
11:2
Sokołów I
Ulkar Karolew
3:7
Sabnie
Kamianka
5:4
THC Czarni Wrotnów
ATS Kowiesy
0:3*
NKS Białobrzegi
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
0:3*
Kamianka
THC Czarni Wrotnów
7:4
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
2:11
Nieciecz
Sokołów I
3:0*
ATS Kowiesy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
3:0*
Sabnie
Ulkar Karolew
14:5
Sokołów I
ATS Kowiesy
0:3*
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
8:5
NKS Białobrzegi
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości