Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czekanów
Pauza
Nieciecz
3:0*
KS Patrykozy
Skrzeszew
6:7
Sabnie
Dzierzby
4:4
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
2:0
THC Czarni Wrotnów
Sokołów I
8:3
MTS Sokołów
Kamianka
5:3
BTS Kobylany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Patrykozy
Pauza
BTS Kobylany
3:4
Skrzeszew
Sabnie
12:3
Dzierzby
Ulkar Karolew
11:7
Sokołów I
THC Czarni Wrotnów
5:4
Kamianka
MTS Sokołów
0:12
Nieciecz
Czekanów
0:11
NKS Białobrzegi
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Białobrzegi
Pauza
Skrzeszew
6:2
THC Czarni Wrotnów
Dzierzby
0:1
BTS Kobylany
Sokołów I
0:5
Sabnie
KS Patrykozy
0:5
MTS Sokołów
Kamianka
10:2
Czekanów
Nieciecz
2:1
Ulkar Karolew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Sokołów
Pauza
BTS Kobylany
3:3
Sokołów I
Ulkar Karolew
3:0*
KS Patrykozy
THC Czarni Wrotnów
13:2
Dzierzby
NKS Białobrzegi
3:7
Kamianka
Czekanów
1:8
Skrzeszew
Sabnie
1:6
Nieciecz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
Pauza
Nieciecz
3:0*
BTS Kobylany
Skrzeszew
4:8
NKS Białobrzegi
Dzierzby
9:5
Czekanów
Sokołów I
0:4
THC Czarni Wrotnów
MTS Sokołów
5:14
Ulkar Karolew
KS Patrykozy
0:2
Sabnie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
Pauza
BTS Kobylany
2:1
KS Patrykozy
Sabnie
10:2
MTS Sokołów
THC Czarni Wrotnów
6:5
Nieciecz
Czekanów
0:12
Sokołów I
NKS Białobrzegi
4:4
Dzierzby
Kamianka
7:4
Skrzeszew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
Nieciecz
3:0*
Czekanów
Ulkar Karolew
5:12
Sabnie
Sokołów I
4:10
NKS Białobrzegi
MTS Sokołów
6:0
BTS Kobylany
KS Patrykozy
1:5
THC Czarni Wrotnów
Dzierzby
2:8
Kamianka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
Pauza
BTS Kobylany
3:5
Ulkar Karolew
THC Czarni Wrotnów
7:4
MTS Sokołów
Kamianka
3:8
Sokołów I
Skrzeszew
2:3
Dzierzby
Czekanów
4:8
KS Patrykozy
NKS Białobrzegi
1:6
Nieciecz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dzierzby
Pauza
Nieciecz
4:2
Kamianka
Sabnie
7:2
BTS Kobylany
Ulkar Karolew
2:9
THC Czarni Wrotnów
Sokołów I
9:5
Skrzeszew
MTS Sokołów
10:1
Czekanów
KS Patrykozy
5:4
NKS Białobrzegi
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
THC Czarni Wrotnów
3:3
Sabnie
Kamianka
11:2
KS Patrykozy
Skrzeszew
1:6
Nieciecz
Dzierzby
3:10
Sokołów I
NKS Białobrzegi
3:5
MTS Sokołów
Czekanów
3:11
Ulkar Karolew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokołów I
Pauza
BTS Kobylany
7:2
THC Czarni Wrotnów
Sabnie
16:3
Czekanów
Ulkar Karolew
17:3
NKS Białobrzegi
KS Patrykozy
3:5
Skrzeszew
Nieciecz
10:4
Dzierzby
MTS Sokołów
2:4
Kamianka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
Pauza
Skrzeszew
3:2
MTS Sokołów
Kamianka
4:1
Ulkar Karolew
Dzierzby
13:4
KS Patrykozy
NKS Białobrzegi
2:3
Sabnie
Sokołów I
5:5
Nieciecz
Czekanów
1:5
BTS Kobylany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
4:8
NKS Białobrzegi
Nieciecz
Pauza
Sabnie
1:3
Kamianka
Ulkar Karolew
3:0*
Skrzeszew
THC Czarni Wrotnów
3:0*
Czekanów
MTS Sokołów
5:4
Dzierzby
KS Patrykozy
6:8
Sokołów I
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czekanów
Pauza
Sabnie
5:1
Skrzeszew
Ulkar Karolew
9:7
Dzierzby
THC Czarni Wrotnów
3:3
NKS Białobrzegi
MTS Sokołów
5:1
Sokołów I
KS Patrykozy
1:9
Nieciecz
BTS Kobylany
6:6
Kamianka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Patrykozy
Pauza
Kamianka
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Skrzeszew
1:2
BTS Kobylany
Dzierzby
6:8
Sabnie
NKS Białobrzegi
6:2
Czekanów
Sokołów I
8:5
Ulkar Karolew
Nieciecz
5:2
MTS Sokołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Białobrzegi
Pauza
BTS Kobylany
5:2
Dzierzby
Sabnie
7:0
Sokołów I
Ulkar Karolew
11:7
Nieciecz
THC Czarni Wrotnów
1:2
Skrzeszew
MTS Sokołów
4:1
KS Patrykozy
Czekanów
0:4
Kamianka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Sokołów
Pauza
Skrzeszew
1:3
Czekanów
Dzierzby
3:16
THC Czarni Wrotnów
Sokołów I
2:5
BTS Kobylany
KS Patrykozy
2:5
Ulkar Karolew
Nieciecz
4:1
Sabnie
Kamianka
1:0
NKS Białobrzegi
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
Pauza
NKS Białobrzegi
1:7
Skrzeszew
Czekanów
2:4
Dzierzby
BTS Kobylany
1:8
Nieciecz
Sabnie
3:0*
KS Patrykozy
Ulkar Karolew
9:3
MTS Sokołów
THC Czarni Wrotnów
7:3
Sokołów I
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
Pauza
Skrzeszew
6:2
Kamianka
Dzierzby
14:8
NKS Białobrzegi
Sokołów I
7:3
Czekanów
MTS Sokołów
3:5
Sabnie
KS Patrykozy
0:3*
BTS Kobylany
Nieciecz
5:0
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
BTS Kobylany
6:3
MTS Sokołów
Sabnie
13:3
Ulkar Karolew
THC Czarni Wrotnów
3:0*
KS Patrykozy
Kamianka
5:6
Dzierzby
NKS Białobrzegi
4:3
Sokołów I
Czekanów
4:20
Nieciecz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
Pauza
Nieciecz
3:0*
NKS Białobrzegi
Ulkar Karolew
6:2
BTS Kobylany
Dzierzby
10:4
Skrzeszew
Sokołów I
5:3
Kamianka
MTS Sokołów
2:2
THC Czarni Wrotnów
KS Patrykozy
0:3*
Czekanów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Dzierzby
Pauza
BTS Kobylany
5:5
Sabnie
THC Czarni Wrotnów
3:7
Ulkar Karolew
Skrzeszew
2:5
Sokołów I
NKS Białobrzegi
3:0*
KS Patrykozy
Czekanów
2:8
MTS Sokołów
Kamianka
3:6
Nieciecz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
Nieciecz
3:0*
Skrzeszew
Sabnie
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Ulkar Karolew
7:0
Czekanów
Sokołów I
6:3
Dzierzby
MTS Sokołów
4:3
NKS Białobrzegi
KS Patrykozy
0:3*
Kamianka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokołów I
Pauza
THC Czarni Wrotnów
0:3*
BTS Kobylany
Kamianka
4:3
MTS Sokołów
Skrzeszew
3:0*
KS Patrykozy
Dzierzby
3:16
Nieciecz
NKS Białobrzegi
3:0*
Ulkar Karolew
Czekanów
3:7
Sabnie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
Pauza
BTS Kobylany
5:5
Czekanów
Sabnie
9:6
NKS Białobrzegi
Ulkar Karolew
4:3
Kamianka
MTS Sokołów
10:0
Skrzeszew
KS Patrykozy
0:3*
Dzierzby
Nieciecz
5:1
Sokołów I
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
Pauza
Skrzeszew
1:5
Ulkar Karolew
Dzierzby
3:6
MTS Sokołów
NKS Białobrzegi
0:3*
BTS Kobylany
Sokołów I
3:0*
KS Patrykozy
Czekanów
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Sabnie
4:3
Kamianka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości