zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonna Lacka
Pauza
Ulkar Karolew
7:1
THC Czarni Wrotnów
Ceranów
2:2
Sabnie
Nieciecz
10:0
BTS Kobylany
Kamianka
4:5
ATS Kowiesy
Skrzeszew
5:4
JSPNT Sokołów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Nieciecz
BTS Kobylany
7:2
Skrzeszew
Ulkar Karolew
21:4
Jabłonna Lacka
THC Czarni Wrotnów
2:8
Sabnie
ATS Kowiesy
0:2
Ceranów
JSPNT Sokołów
5:4
Kamianka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
10:2
Ulkar Karolew
Sabnie
6:2
ATS Kowiesy
Jabłonna Lacka
4:7
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
4:9
BTS Kobylany
Ceranów
3:2
JSPNT Sokołów
Skrzeszew
Pauza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
1:2
Ceranów
Ulkar Karolew
4:3
Skrzeszew
THC Czarni Wrotnów
4:5
ATS Kowiesy
Jabłonna Lacka
2:13
Nieciecz
Kamianka
Pauza
JSPNT Sokołów
1:6
Sabnie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
13:0
THC Czarni Wrotnów
Sabnie
1:4
BTS Kobylany
Kamianka
2:6
Ulkar Karolew
Ceranów
Pauza
ATS Kowiesy
2:7
JSPNT Sokołów
Skrzeszew
8:2
Jabłonna Lacka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
9:3
ATS Kowiesy
Nieciecz
8:4
Skrzeszew
Sabnie
Pauza
Ulkar Karolew
2:6
Ceranów
THC Czarni Wrotnów
4:4
JSPNT Sokołów
Jabłonna Lacka
4:13
Kamianka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
11:0
Ulkar Karolew
Kamianka
3:13
Nieciecz
Ceranów
3:0
Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy
Pauza
Skrzeszew
1:1
THC Czarni Wrotnów
JSPNT Sokołów
2:6
BTS Kobylany
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
3:0
Ceranów
Ulkar Karolew
6:6
ATS Kowiesy
THC Czarni Wrotnów
3:3
BTS Kobylany
Jabłonna Lacka
2:5
Sabnie
Skrzeszew
4:1
Kamianka
JSPNT Sokołów
Pauza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
Sabnie
2:15
Nieciecz
Kamianka
6:4
THC Czarni Wrotnów
Ceranów
1:4
Skrzeszew
ATS Kowiesy
20:6
Jabłonna Lacka
JSPNT Sokołów
4:5
Ulkar Karolew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
16:2
ATS Kowiesy
Ulkar Karolew
5:4
BTS Kobylany
THC Czarni Wrotnów
Pauza
Jabłonna Lacka
4:7
JSPNT Sokołów
Kamianka
6:3
Ceranów
Skrzeszew
2:1
Sabnie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
Pauza
BTS Kobylany
18:4
Jabłonna Lacka
Sabnie
7:1
Kamianka
Ceranów
1:3
THC Czarni Wrotnów
ATS Kowiesy
3:7
Skrzeszew
JSPNT Sokołów
2:12
Nieciecz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jabłonna Lacka
Pauza
BTS Kobylany
3:4
Nieciecz
Sabnie
5:2
Ceranów
THC Czarni Wrotnów
5:4
Ulkar Karolew
ATS Kowiesy
6:4
Kamianka
JSPNT Sokołów
2:1
Skrzeszew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
Pauza
Sabnie
5:3
THC Czarni Wrotnów
Jabłonna Lacka
6:7
Ulkar Karolew
Kamianka
4:3
JSPNT Sokołów
Ceranów
2:2
ATS Kowiesy
Skrzeszew
3:4
BTS Kobylany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
BTS Kobylany
12:4
Kamianka
Ulkar Karolew
2:10
Nieciecz
THC Czarni Wrotnów
3:0
Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy
4:5
Sabnie
JSPNT Sokołów
4:1
Ceranów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamianka
Pauza
Nieciecz
3:0
Jabłonna Lacka
Sabnie
9:3
JSPNT Sokołów
Ceranów
6:3
BTS Kobylany
ATS Kowiesy
1:4
THC Czarni Wrotnów
Skrzeszew
3:5
Ulkar Karolew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
Pauza
BTS Kobylany
8:4
Sabnie
Ulkar Karolew
3:5
Kamianka
THC Czarni Wrotnów
1:4
Nieciecz
Jabłonna Lacka
0:3
Skrzeszew
JSPNT Sokołów
1:9
ATS Kowiesy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
Pauza
Kamianka
3:0
Jabłonna Lacka
Ceranów
1:0
Ulkar Karolew
ATS Kowiesy
4:4
BTS Kobylany
Skrzeszew
2:7
Nieciecz
JSPNT Sokołów
1:3
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ATS Kowiesy
Pauza
BTS Kobylany
5:3
JSPNT Sokołów
Nieciecz
3:6
Kamianka
Ulkar Karolew
9:7
Sabnie
THC Czarni Wrotnów
2:4
Skrzeszew
Jabłonna Lacka
0:3
Ceranów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
JSPNT Sokołów
Pauza
BTS Kobylany
5:2
THC Czarni Wrotnów
Sabnie
3:0
Jabłonna Lacka
Kamianka
2:5
Skrzeszew
Ceranów
3:8
Nieciecz
ATS Kowiesy
5:6
Ulkar Karolew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
Nieciecz
1:3
Sabnie
Ulkar Karolew
5:10
JSPNT Sokołów
THC Czarni Wrotnów
6:4
Kamianka
Jabłonna Lacka
0:3
ATS Kowiesy
Skrzeszew
3:2
Ceranów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
Pauza
THC Czarni Wrotnów
3:1
Ceranów
Jabłonna Lacka
0:3
BTS Kobylany
Kamianka
2:10
Sabnie
Nieciecz
11:1
JSPNT Sokołów
Skrzeszew
1:5
ATS Kowiesy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
Pauza
BTS Kobylany
14:6
Ulkar Karolew
Sabnie
8:4
Skrzeszew
Ceranów
3:3
Kamianka
ATS Kowiesy
0:16
Nieciecz
JSPNT Sokołów
3:0
Jabłonna Lacka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości