zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
11:0
Kamianka
Skrzeszew
1:3
NKS Białobrzegi
ATS Kowiesy
6:6
Ulkar Karolew
BTS Kobylany
3:2
THC Czarni Wrotnów
Nieciecz
9:3
Ceranów
Bujały
4:2
Sokołów I
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
4:2
Skrzeszew
Kamianka
7:2
NKS Białobrzegi
Ulkar Karolew
10:6
Bujały
Sabnie
12:2
ATS Kowiesy
Sokołów I
3:3
BTS Kobylany
THC Czarni Wrotnów
1:15
Nieciecz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
10:0
Sokołów I
Skrzeszew
2:4
THC Czarni Wrotnów
ATS Kowiesy
4:8
Kamianka
Bujały
2:6
Sabnie
BTS Kobylany
9:4
Ulkar Karolew
NKS Białobrzegi
1:5
Ceranów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
4:7
Nieciecz
Sabnie
13:1
BTS Kobylany
Kamianka
4:2
Ceranów
Sokołów I
3:5
Skrzeszew
ATS Kowiesy
2:4
Bujały
THC Czarni Wrotnów
14:1
NKS Białobrzegi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
5:2
THC Czarni Wrotnów
Skrzeszew
4:3
Ulkar Karolew
BTS Kobylany
5:11
ATS Kowiesy
Nieciecz
6:1
Sabnie
Bujały
0:4
Kamianka
NKS Białobrzegi
7:3
Sokołów I
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
8:6
NKS Białobrzegi
Kamianka
4:2
THC Czarni Wrotnów
Bujały
3:3
BTS Kobylany
Sokołów I
6:5
Ceranów
ATS Kowiesy
5:18
Nieciecz
Sabnie
8:3
Skrzeszew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Białobrzegi
5:2
Sabnie
BTS Kobylany
7:5
Kamianka
Ceranów
0:1
Ulkar Karolew
Skrzeszew
2:1
ATS Kowiesy
Nieciecz
7:1
Bujały
THC Czarni Wrotnów
5:2
Sokołów I
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
3:2
THC Czarni Wrotnów
Sabnie
11:2
Ceranów
Kamianka
5:3
Sokołów I
BTS Kobylany
2:7
Nieciecz
Bujały
3:3
Skrzeszew
ATS Kowiesy
0:3*
NKS Białobrzegi
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
2:10
Sabnie
Ceranów
3:0*
ATS Kowiesy
Skrzeszew
3:2
BTS Kobylany
NKS Białobrzegi
9:3
Bujały
Sokołów I
5:8
Ulkar Karolew
Nieciecz
6:2
Kamianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
7:3
Sokołów I
Kamianka
5:0
Ulkar Karolew
ATS Kowiesy
1:4
THC Czarni Wrotnów
Bujały
3:3
Ceranów
BTS Kobylany
4:8
NKS Białobrzegi
Nieciecz
3:0*
Skrzeszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
5:5
Sabnie
Ceranów
1:4
BTS Kobylany
Skrzeszew
3:7
Kamianka
NKS Białobrzegi
3:1
Nieciecz
Sokołów I
6:7
ATS Kowiesy
THC Czarni Wrotnów
5:4
Bujały
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
4:3
BTS Kobylany
Ceranów
1:5
Nieciecz
Sokołów I
6:7
Bujały
NKS Białobrzegi
1:3
Skrzeszew
Kamianka
1:4
Sabnie
Ulkar Karolew
3:11
ATS Kowiesy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
0:3*
Sokołów I
ATS Kowiesy
0:13
Sabnie
Skrzeszew
1:2
Ceranów
NKS Białobrzegi
4:3
Kamianka
Nieciecz
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Bujały
4:4
Ulkar Karolew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
1:8
BTS Kobylany
THC Czarni Wrotnów
3:5
Skrzeszew
Kamianka
3:6
ATS Kowiesy
Ceranów
1:2
NKS Białobrzegi
Sabnie
7:0
Bujały
Sokołów I
4:9
Nieciecz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
3:0*
Ulkar Karolew
Skrzeszew
8:4
Sokołów I
NKS Białobrzegi
4:3
THC Czarni Wrotnów
BTS Kobylany
0:10
Sabnie
Ceranów
3:3
Kamianka
Bujały
3:2
ATS Kowiesy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
7:2
Nieciecz
THC Czarni Wrotnów
5:3
Ceranów
ATS Kowiesy
5:4
BTS Kobylany
Sokołów I
1:6
NKS Białobrzegi
Kamianka
5:1
Bujały
Ulkar Karolew
8:7
Skrzeszew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
3:0*
ATS Kowiesy
THC Czarni Wrotnów
5:2
Kamianka
Ceranów
2:5
Sokołów I
Skrzeszew
1:1
Sabnie
NKS Białobrzegi
2:3
Ulkar Karolew
BTS Kobylany
4:1
Bujały
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
2:3
NKS Białobrzegi
Ulkar Karolew
4:1
Ceranów
ATS Kowiesy
0:3*
Skrzeszew
Bujały
1:7
Nieciecz
Sokołów I
3:2
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
5:1
BTS Kobylany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
5:6
Ulkar Karolew
Ceranów
0:3*
Sabnie
NKS Białobrzegi
3:0*
ATS Kowiesy
Nieciecz
14:3
BTS Kobylany
Sokołów I
6:5
Kamianka
Skrzeszew
7:11
Bujały
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
7:2
Skrzeszew
Ulkar Karolew
8:8
Sokołów I
ATS Kowiesy
0:3*
Ceranów
Sabnie
16:1
THC Czarni Wrotnów
Kamianka
2:0
Nieciecz
Bujały
2:4
NKS Białobrzegi
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ulkar Karolew
8:5
Kamianka
THC Czarni Wrotnów
3:0*
ATS Kowiesy
Ceranów
3:0*
Bujały
NKS Białobrzegi
7:2
BTS Kobylany
Sokołów I
4:7
Sabnie
Skrzeszew
2:8
Nieciecz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
8:5
Ceranów
Sabnie
3:0*
Ulkar Karolew
ATS Kowiesy
0:3*
Sokołów I
Bujały
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Nieciecz
8:2
NKS Białobrzegi
Kamianka
8:7
Skrzeszew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości