zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokołów I
Pauza
BTS Kobylany
3:2
Bujały
Dzierzby
2:7
Sabnie
NKS Białobrzegi
6:1
STANWOJ Stoczek
Tchórznica
3:3
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dzierzby
Pauza
THC Czarni Wrotnów
2:3
NKS Białobrzegi
Sokołów I
12:1
Tchórznica
STANWOJ Stoczek
11:6
BTS Kobylany
Sabnie
3:2
Bujały
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
Pauza
NKS Białobrzegi
3:0
Sokołów I
Tchórznica
2:6
Dzierzby
BTS Kobylany
2:3
THC Czarni Wrotnów
Bujały
4:8
STANWOJ Stoczek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tchórznica
Pauza
Sokołów I
5:3
BTS Kobylany
Sabnie
4:4
STANWOJ Stoczek
THC Czarni Wrotnów
9:3
Bujały
Dzierzby
2:5
NKS Białobrzegi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Białobrzegi
Pauza
STANWOJ Stoczek
5:6
THC Czarni Wrotnów
Tchórznica
0:12
Sabnie
BTS Kobylany
3:7
Dzierzby
Bujały
4:2
Sokołów I
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
Sabnie
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Sokołów I
8:1
STANWOJ Stoczek
Tchórznica
2:13
NKS Białobrzegi
Dzierzby
4:5
Bujały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bujały
Pauza
NKS Białobrzegi
3:5
Sabnie
STANWOJ Stoczek
7:4
Dzierzby
BTS Kobylany
10:2
Tchórznica
THC Czarni Wrotnów
3:2
Sokołów I
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
STANWOJ Stoczek
Pauza
Sabnie
7:3
Sokołów I
Dzierzby
5:1
THC Czarni Wrotnów
NKS Białobrzegi
1:3
BTS Kobylany
Tchórznica
0:3*
Bujały
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
Pauza
BTS Kobylany
2:5
Sabnie
Bujały
2:9
NKS Białobrzegi
Sokołów I
7:1
Dzierzby
STANWOJ Stoczek
13:1
Tchórznica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokołów I
Pauza
THC Czarni Wrotnów
8:0
Tchórznica
Bujały
4:6
BTS Kobylany
STANWOJ Stoczek
1:4
NKS Białobrzegi
Sabnie
2:6
Dzierzby
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dzierzby
Pauza
BTS Kobylany
7:2
STANWOJ Stoczek
Bujały
1:11
Sabnie
Tchórznica
1:5
Sokołów I
NKS Białobrzegi
2:2
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
Pauza
THC Czarni Wrotnów
5:3
BTS Kobylany
Dzierzby
15:3
Tchórznica
Sokołów I
10:6
NKS Białobrzegi
STANWOJ Stoczek
0:3*
Bujały
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tchórznica
Pauza
BTS Kobylany
2:5
Sokołów I
NKS Białobrzegi
6:0
Dzierzby
STANWOJ Stoczek
0:3
Sabnie
Bujały
3:0*
THC Czarni Wrotnów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NKS Białobrzegi
Pauza
Sabnie
17:1
Tchórznica
THC Czarni Wrotnów
3:0
STANWOJ Stoczek
Dzierzby
2:7
BTS Kobylany
Sokołów I
6:3
Bujały
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
Pauza
THC Czarni Wrotnów
2:10
Sabnie
Bujały
1:10
Dzierzby
NKS Białobrzegi
8:3
Tchórznica
STANWOJ Stoczek
0:3
Sokołów I
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bujały
Pauza
Sabnie
6:2
NKS Białobrzegi
Dzierzby
3:0
STANWOJ Stoczek
Sokołów I
10:5
THC Czarni Wrotnów
Tchórznica
1:5
BTS Kobylany
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
11:3
NKS Białobrzegi
THC Czarni Wrotnów
8:2
Dzierzby
Bujały
5:5
Tchórznica
Sokołów I
2:6
Sabnie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
THC Czarni Wrotnów
Pauza
Sabnie
3:2
BTS Kobylany
Dzierzby
3:1
Sokołów I
NKS Białobrzegi
9:5
Bujały
Tchórznica
3:0
STANWOJ Stoczek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości