Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
3:7
Dzierzby
Bujały
5:5
Tchórznica
BG Sokołów
Pauza
MTS Sokołów
12:7
Skrzeszew
KS Patrykozy
6:3
Ceranów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
3:0
KS Patrykozy
Skrzeszew
4:5
MTS Sokołów
Dzierzby
2:7
BTS Kobylany
BG Sokołów
Pauza
Tchórznica
0:3
Bujały
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
3:2
Bujały
Ceranów
4:1
BG Sokołów
Skrzeszew
Pauza
Dzierzby
15:3
Tchórznica
KS Patrykozy
2:3
MTS Sokołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
Bujały
4:6
BTS Kobylany
BG Sokołów
1:4
Ceranów
MTS Sokołów
9:5
KS Patrykozy
Tchórznica
2:6
Dzierzby
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
10:2
Tchórznica
Ceranów
Pauza
Dzierzby
4:5
Bujały
MTS Sokołów
3:5
BG Sokołów
KS Patrykozy
3:6
Skrzeszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
Pauza
Skrzeszew
3:4
KS Patrykozy
Bujały
1:10
Dzierzby
BG Sokołów
4:3
MTS Sokołów
Tchórznica
1:5
BTS Kobylany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
5:0
Skrzeszew
KS Patrykozy
1:4
BG Sokołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
2:2
Ceranów
BG Sokołów
11:3
KS Patrykozy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Sokołów
Pauza
BTS Kobylany
3:0*
Ceranów
Bujały
0:3*
Skrzeszew
KS Patrykozy
6:3
Tchórznica
BG Sokołów
12:1
Dzierzby
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
Ceranów
0:3*
Bujały
Dzierzby
3:1
KS Patrykozy
MTS Sokołów
4:6
BTS Kobylany
Tchórznica
1:5
BG Sokołów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
Pauza
BTS Kobylany
5:2
KS Patrykozy
Ceranów
0:3*
Dzierzby
Skrzeszew
8:3
Tchórznica
Bujały
0:3*
MTS Sokołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Patrykozy
Pauza
Skrzeszew
2:8
BTS Kobylany
Dzierzby
9:8
MTS Sokołów
Bujały
0:3*
BG Sokołów
Tchórznica
3:0*
Ceranów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
Pauza
BTS Kobylany
5:2
BG Sokołów
Dzierzby
7:4
Skrzeszew
MTS Sokołów
4:0
Tchórznica
KS Patrykozy
3:0*
Bujały
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Sokołów
Pauza
Ceranów
0:3*
BTS Kobylany
Skrzeszew
3:0*
Bujały
Dzierzby
6:5
BG Sokołów
Tchórznica
3:9
KS Patrykozy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
Pauza
BTS Kobylany
7:2
MTS Sokołów
Bujały
3:3*
Ceranów
BG Sokołów
15:4
Tchórznica
KS Patrykozy
4:2
Dzierzby
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
Pauza
Dzierzby
3:0*
Ceranów
MTS Sokołów
3:0*
Bujały
KS Patrykozy
0:5
BTS Kobylany
Tchórznica
6:10
Skrzeszew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Patrykozy
Pauza
BTS Kobylany
4:4
Skrzeszew
Ceranów
0:3*
Tchórznica
BG Sokołów
3:0*
Bujały
MTS Sokołów
10:2
Dzierzby
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzeszew
- : -
Dzierzby
Bujały
0:3*
KS Patrykozy
BG Sokołów
3:3
BTS Kobylany
Tchórznica
2:6
MTS Sokołów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceranów
3:1
MTS Sokołów
Skrzeszew
4:3
BG Sokołów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
4:4
Skrzeszew
MTS Sokołów
12:1
Ceranów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości