Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ATS Kowiesy
ATS Kowiesy 3 7 3 - 1 2 1 0
2
BTS Kobylany
BTS Kobylany 3 3 3 - 2 1 0 2
3
Seroczyn
Seroczyn 3 2 2 - 3 0 2 1
4
Bujały
Bujały 3 1 1 - 5 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
1:0
Seroczyn
Bujały
0:1
ATS Kowiesy
Seroczyn
1:1
ATS Kowiesy
Seroczyn
1:1
Bujały
BTS Kobylany
0:1
ATS Kowiesy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Seroczyn
1:1
Bujały
BTS Kobylany
0:1
ATS Kowiesy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Seroczyn
1:1
ATS Kowiesy
Bujały
0:3
BTS Kobylany
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Nieciecz
Nieciecz 3 9 14 - 2 3 0 0
2
NKS Białobrzegi
NKS Białobrzegi 2 6 6 - 2 2 0 0
3
Dzierzby
Dzierzby 3 0 4 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
4:0
NKS Białobrzegi
Nieciecz
6:2
Dzierzby
NKS Białobrzegi
3:1
Dzierzby
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
6:2
Dzierzby
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieciecz
4:0
NKS Białobrzegi
NKS Białobrzegi
3:1
Dzierzby
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sabnie
Sabnie 3 9 11 - 1 3 0 0
2
Ceranów
Ceranów 2 6 6 - 4 2 0 0
3
Sokołów III
Sokołów III 3 0 4 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
4:0
Sokołów III
Sabnie
3:1
Ceranów
Ceranów
3:2
Sokołów III
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
4:0
Sokołów III
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
3:1
Ceranów
Ceranów
3:2
Sokołów III
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
BG Sokołów
BG Sokołów 3 6 3 - 2 2 0 1 2 6 2 - 0
2
Czereśnie Sokołów
Czereśnie Sokołów 3 6 2 - 1 2 0 1 2 0 0 - 2
3
Hołowienki
Hołowienki 2 0 0 - 2 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
1:2
Hołowienki
BG Sokołów
1:0
Czereśnie Sokołów
Czereśnie Sokołów
1:0
Hołowienki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
1:0
Czereśnie Sokołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BG Sokołów
1:2
Hołowienki
Czereśnie Sokołów
1:0
Hołowienki

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
4:2
Nieciecz
Sabnie
0:0
BG Sokołów
Ceranów
4:1
Hołowienki
ATS Kowiesy
2:2
NKS Białobrzegi
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BTS Kobylany
3:1
Ceranów
Sabnie
7:0
ATS Kowiesy
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sabnie
2:1
BTS Kobylany
Ceranów
0:0
ATS Kowiesy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości