Skrzeszew Gospodarze

K-MeeL

Utworzono:

01.05.2017

Skrzeszew-Ceranów 2:2 ! ;)

Kolejne spotkanie w rozgrywkach Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek za nami, a co więcej kolejne oczko do ligowej tabeli.

Mecze pomiędzy dwiema drużynami od lat należą do niezwykle wyrównanych i nie inaczej było i tym razem.

Remis w pełni potwierdza to co działo się na boisku, czyli wyrównane spotkanie.

Nasi mogli pokusić się nawet o komplet punktów, jednak w ostatniej minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Głogowski.

Dwa gole dla naszego zespołu zaaplikował Jarek Łachecki.

Warto wspomnieć, że sędziego głównego meczu zmuszeni byliśmy jako gospodarze wystawić my, gdyż ze względów technicznych nie znalazł się delegat z PLPS.

Ostatecznie podjął się tego wyzwania znany w Skrzeszewie Edzio Belka. Kilka kontrowersyjnych decyzji w ramach gry fair play nasza drużyna musiała skorygować za co kilkakrotnie otrzymaliśmy brawa od drużyny i kibiców gości.

"Wielkie dzięki za sprawiedliwość w dzisiejszym meczu doceniamy to co dziś się wydarzyło. Skrzeszew to jest najlepsza drużyna fair play w całej lidze dziękujemy!" - wiadomość prosto z obozu Ceranowa.

Miło nam słyszeć takie słowa uznania i mimo walki, woli wygranej, nie zawsze stawiamy zwycięstwo ponad wszystko, a po prostu na sprawiedliwą, czystą grę.

relacja z fanpage Skrzeszewskiej drużyny